5STP16F2800 1400A 2800V Phase Control Thyristor PCT Control System Accessory
Wisdomlong Technology CO.,LTD
Contact Now
Brand Name : ABB
Model Number : 5STP16F2800
Certification : None
Place of Origin : CH
MOQ : 1
Price : negitiation
Payment Terms : T/T, Western Union, PAYONEER
Supply Ability : 100
Delivery Time : 1-2 WEEKS
Packaging Details : in box
Product : Control System Parts
Model : 5STP16F2800
Brand : ABB
Product ID : 5STP16F2800
Product Name : Control System Accessory
Supply : 1400A 2800V
Product Weight : 0.6 KG
SIZE : 75*75*26 mm
Contact Now
Product Information Of : 5STP16F2800
General info :
Article number : 5STP 16F2800
Type Designation : 1400A 2800V